Grand Prix Kyiv

International Ballet Festival

Grand Prix Kyiv – некомерційний міжнародний юнацький конкурс-фестиваль, який щорічного відкриває нові імена майбутніх зірок балетного мистецтва, а всі учасники Grand Prix Kyiv мають змогу виступити на головній сцені країни – Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка. 

У 2014 році за ініціативи народного артиста України, художнього керівника Київського державного хореографічного училища Нобухіро Терада виникає ідея єднання балетних шкіл,їх педагогів та учнів. За мету взято сприяння розвитку молодих талановитих артистів балету та надання їм підтримки у майбутньому.

У 2015, отримавши підтримку Тошіхіко Такахаші – головного мецената конкурсу, вперше проводиться  Grand Prix Kyiv на всеукраїнському рівні. До Києва приїжджають найталановитіші молоді артисти балету з усієї країни, аби продемонструвати свою майстерність, отримати неоціненний досвід та познайомитися і працювати на одній сцені із зірками світового класу.

У 2016, Grand Prix Kyiv стає конкурсом-фестивалем міжнародного рівня, а його учасниками стають представники понад 10 країн світу.

У 2019, Grand Prix Kyiv святкував одразу дві важливі події:  

Не варто забувати і про те, що за історію існування Grand Prix Kyiv до складу журі конкурсу входили одній із найвідоміших представників світового балету: Володимир Малахов, Леонід Сарафанов, Олена Філип’єва та інші.

Команда Grand Prix Kyiv на чолі з Нобухіро Терада роблять усе можливе аби талановита молодь балетного мистецтва мала можливості для розвитку та гідного майбутнього.